RexTube.Net
قهرمانی که از خط پایان رد نشد

قهرمانی که از خط پایان رد نشد

قهرمانی که از خط پایان رد نشد HD Mp4 3GP قهرمانی که از خط پایان رد نشد  Video and MP3 قهرمانی که از خط پایان رد نشد 3GP Video

Description

Title: قهرمانی که از خط پایان رد نشد
Duration: 2m 33s
Channel: IranWire
Published: 2016-09-20 16:05:40

Description : درگذشت بهمن گلبارنژاد، قهرمان دوچرخه‌سواری کشورمان در پارالمپیک ریو، تلخ‌ترین خبر مسابقات امسال بود. بهمن گلبارنژاد، ۴۸ ساله در دوران جنگ ایران و عراق، هنگام تجسس شبانه پای چپ خود را روی مین گذاشت و مجروح شد. او پس از جانبازی، در سال ۷۰ ابتدا والیبال نشسته را امتحان کرد و بعد سراغ وزنه‌برداری رفت. اما درنهایت، دوچرخه‌سواری را انتخاب کرد و از سال ۸۵ آن را به‌صورت حرفه‌ای دنبال کرد. گلبارنژاد همیشه با هزینه شخصی در تمامی تورنمنت‌های بین‌المللی شرکت می‌کرد و هرگز از عدم‌حمایت فدراسیون شکایت نکرده بود. بهمن، قبل از اعزام به ریو: «در پارالمپیک لندن وضعیت روحی خوبی نداشتم چون همسرم دو ماه بود که به سرطان مبتلا شده بود. در مسابقات اینچئون هم در حالی شرکت کردم که ایشان به‌تازگی به رحمت خدا رفته بود.» بهمن از شرایط خود برای مسابقات ریو راضی بود و می‌گفت با تمام وجود برای رسیدن به ۱۰ نفر اول می‌جنگد. اما در شیب تند جاده، او کنترل دوچرخه را از دست می‌دهد، به فنس کنار مسیر می‌خورد و دچار شکستگی دست و گردن می‌شود. آمبولانس امداد او را به بیمارستان می‌رساند اما دقایقی بعد بهمن دچار حمله قلبی می‌شود و فوت می‌کند. فیلیپ کریون، رییس کمیته بین‌المللی پارالمپیک: «خانواده پارالمپیک همگی اندوهگین هستند برای این تراژدی هولناکی که روی بازی‌های پارالمپیک بزرگ در ریو سایه انداخته است.» پس از فوت بهمن، پرچم ایران و پرچم کمیته بین‌المللی پارالمپیک در دهکده بازی‌ها به حالت نیمه برافراشته درآمد. پرچم ایران به نشانه تأسف از درگذشت بهمن با یک نوار مشکی در مراسم اختتامیه حمل شد. کمیته بین‌المللی پارالمپیک در اختتامیه به یاد گلبارنژاد یک دقیقه سکوت اعلام کرد و حاضران بهمن را تشویق کردند.

Related Videos

مرگ فوتبالیست ایتالیایی، فوتبال ایتالیا را تعطیل کردمرگ فوتبالیست ایتالیایی، فوتبال ایتالیا را تعطیل کرد
Duration:
Uploaded : 2012-04-15T13:03:57.000Z
Uploader :Hamid Masoumi Nejad
کشف خانواده ای ایرانی در دل کوه که هنوز رنگ پول را هم ندیده اند!کشف خانواده ای ایرانی در دل کوه که هنوز رنگ پول را هم ندیده اند!
Duration:
Uploaded : 2016-12-26T19:13:50.000Z
Uploader :Iranian News Channel
مردن مجري جوان برنامه هاي ماهواره در حين اجراي برنامه زندهمردن مجري جوان برنامه هاي ماهواره در حين اجراي برنامه زنده
Duration:
Uploaded : 2016-05-20T19:48:49.000Z
Uploader :محمد نظري
فداکاری تا سر حد مرگ در فوتبال!فداکاری تا سر حد مرگ در فوتبال!
Duration:
Uploaded : 2015-05-21T22:38:19.000Z
Uploader :MamalAbi SS
سالروز رحلت امام خمینی در امریکا _ کاری از آرش بینش پژوهسالروز رحلت امام خمینی در امریکا _ کاری از آرش بینش پژوه
Duration:
Uploaded : 2015-06-02T15:37:22.000Z
Uploader :Arash Bineshpajouh
All the contents are provided here via Youtube Api v3 from Youtube. If you are a valid owner of any content listed here & want to remove it contact to YOUTUBE or You can send us an DMCA formatted takedown notice. We will remove your content as soon as possible.